Két díjat nyert a Csendes barát a Zsigmond Vilmos fesztiválon
2026. május 18. – írta a szerk.
A szegedi nemzetközi filmfesztivál 10. alkalommal is az operatőri alkotómunka szemszögéből közelített a filmekhez. A fődíjat egy kubai film, a nagyjátékfilmes díjat a Csendes barát operatőre, Pálos Gergely nyerte el, de díjazták Bántó Csabát is, a Minden csillag fényképezéséért.