A faun labirintusa visszatér Cannes-ba
2026. május 6. – írta a szerk.
Guillermo del Toro éppen húsz éve versenyzett Cannes-ban A faun labirintusával (El laberinto del Fauno). Arany Pálmát ugyan nem nyert, de a vetítés után rekordhosszan, 22 percig tapsolta állva a közönség.